BRODZIK NA ZAMÓWIENIE, BRODZIK NA WYMIAR?

W naszym sklepie oferujemy aż 14 różnych rozmiarów brodzików podpłytkowych. Dodatkowo każdy z nich można jeszcze delikatnie przyciąć do wymaganych wymiarów. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że czasem nawet to nie wystarcza, żeby w pełni dopasować brodzik do swojego projektu lub wymiarów czy kształtu łazienki. Dlatego też oferujemy możliwość zamówienia brodzika na wymiar. Jak to zrobić? Jak wygląda cały proces i ile trwa wykonanie? Poniżej znajdziesz wszystkie odpowiedzi.

DLACZEGO BRODZIK NA WYMIAR?

Brodzik na zamówienie to często jedyne rozwiązanie w bardzo małych i słabo ustawnych lub wręcz przeciwnie w bardzo dużych, przestronnych łazienkach. Do tej pory z powodzeniem dostarczyliśmy niejeden brodzik na wymiar w różnych kształtach i rozmiarach. Brodzik na zamówienie w kształcie trapezu, trójkąta, wielokątny czy półokrągły nie stanowi dla nas problemu.

Zamówiony u nas gotowy brodzik podpłytkowy na wymiar w niestandardowym kształcie da Ci pewność, że wszystkie spady są symetryczne, a odpływ jest zamontowany dokładnie tam, gdzie przewidywał projekt. W brodzikach podpłytkowych z płyty XPS spady wycinane są maszynowo z bardzo dużą dokładnością. Otrzymując gotowy brodzik ze spadami, wykonawca zyskuje ogromne ułatwienie w montażu i wykończeniu brodzika. Przekłada się to na niższe koszty robocizny i większą pewność poprawnie wykonanego prysznica.

GDZIE ZAMÓWIĆ?

Możesz odezwać się do nas w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób. Możesz napisać do nas na czacie, który pojawia się w prawym dolnym rogu strony (w dni robocze w godzinach od 8 do 16 uzyskasz pomoc natychmiast, w innym czasie zostaw nam wiadomość, a odpowiemy później), napisać e-mail na sklep@nowoczesnyprysznic.pl lub zadzwonić na +48 601 692 728.

Bez względu na formę kontaktu, jaką wybierzesz na początku, pamiętaj, że na pewnym etapie zamawiania będziemy potrzebowali Twojego adresu e-mail do przesłania rysunku brodzika na wymiar.

JAK WYGLĄDA PROCES REALIZACJI?

Po wstępnym ustaleniu czego potrzebujesz, przygotujemy dla ciebie rysunek techniczny brodzika podpłytkowego zgodnie z Twoimi wytycznymi i wymiarami i prześlemy do akceptacji na Twój adres e-mail. Po zaakceptowaniu rysunku oraz ceny poprosimy Cię o dokonanie przedpłaty w pełnej kwocie na nasze konto. Po otrzymaniu płatności zlecimy produkcję brodzika i poinformujemy o wstępnym terminie dostawy. Po otrzymaniu przesyłki koniecznie obejrzyj brodzik w obecności kuriera, na wypadek ewentualnych uszkodzeń, które mogły powstać w transporcie. Teraz pozostaje już jedynie zainstalować brodzik zgodnie z wytycznymi.

Czas realizacji zwykle oscyluje w granicach 10 dni roboczych. 

CO JEŚLI SIĘ ROMYŚLĘ?

W przypadku brodzików o standardowych wymiarach dostępnych w naszym sklepie zwrot lub wymiana zawsze są możliwe w ciągu 30 dni. Niestety w przypadku produktów na zamówienie takich jak brodziki na wymiar, po wyprodukowaniu zwrot nie jest możliwy. Dlatego prosimy o przemyślane zakupy i dokładne pomiary przy projektowaniu swojego prysznica walk-in.

Jeżeli w dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, zapraszamy do kontaktu na sklep@nowoczesnyprysznic.pl lub pod 601 692 728. Postaramy się udzielić profesjonalnej odpowiedzi lub porady tak szybko, jak to możliwe.

Dodano produkt do listy życzeń
Dodano produkt do porównania

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.