Zestaw uszczelniający Wiper

Wygodny zestaw do uszczelniania powierzchni prysznica

Zestaw do uszczelniania jest używany w pomieszczeniach i na podłożach narażonych na dużą wilgoć (np. łazienki, prysznice, natryski, toalety, pralnie, kuchnie itp.). Zabezpiecza podłoże, na którym mają zostać położone np. płytki ceramiczne, wykładziny. Może zostać użyty na wielu różnych powierzchniach takich jak: płyty gipsowo-kartonowe, tynki wapienne i cementowe, gazobeton, drewno, kamień itp. Zawiera wszystkie elementy potrzebne do odpowiedniego uszczelnienia brodzika lub odpływu po instalacji.

Więcej szczegółów

786

Nowy

281,10 zł

Brutto

Save for later

Wyślij do znajomego

Prześlij informacje o tym produkcie

Podstawowe informacje o produkcie oraz link do niego zostaną wysłane na adres wskazanej wyżej osoby.

Komu powinniśmy odpowiedzieć?

Postaramy się udzielić odpowiedzi najszybciej jak to możliwe.

Zestaw uszczelniający jest gotowym pakietem zawierającym wszystkie komponenty potrzebne do odpowiedniego zabezpieczenia powierzchni prysznica lub innej powierzchni przed wilgocią. Nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Wszystko zostało spakowane w jedno wygodne wiaderko. Zestaw jest polecany do użycia podczas instalacji oferowanych przez nas brodzików i odwodnień. Bez problemu pokrywa 3m² przy odpowiednim przygotowaniu podłoża.

Zestaw zawiera:

  • 4kg płynnej folii
  • 1L roztworu gruntującego
  • 10 metrów elastycznej taśmy uszczelniającej
  • 2x elastyczne kołnierze na rury 
  • 2x elastyczne  narożniki 

Zalety:

  • Zużycie do 1,2kg/m²
  • Nie zawiera rozpuszczalników
  • Czas schnięcie: ok 2h

Folia w płynie

Płynna folia to gotowa do użytku uszczelniająca masa polimerowa. Nie zawiera rozpuszczalników. Po zaaplikowaniu na podłoże tworzy wodoszczelną i elastyczna powłokę. Produkt przeznaczony do użytku w miejscach użytkowanych przez ludzi zagrożonych wysoką wilgotnością (łazienki, kuchnie, pralnie itp.). Gwarantuje odpowiednią izolację od wilgoci pod wykładzinami, płytkami ceramicznymi, glazurą, terakotą, podłogami z drewna i paneli oraz wykładzin syntetycznych.

Emulsja gruntująca

Emulsja przeznaczona jest do gruntowania chłonnych i porowatych powierzchni. W szczególności polecana jest do podłoży cementowych, gazobetonu, płyt gipsowo-kartonowych, tynków cementowych i wapiennych. Grunt jest głęboko wchłaniany przez podłoże dzięki czemu je wzmacnia, przywracając pierwotne parametry i nie ograniczając oddychalności. Zagruntowany substrat gwarantuje lepszą przyczepność jednocześnie ograniczając wchłanianie np. klejów czy farb co zmniejsza ich zużycie. Roztwór ma właściwości bio- i grzybobójcze dzięki czemu zabezpieczamy podłoże przed formowaniem się pleśni i grzybów.

Taśma z membrany uszczelniającej

Taśma, podobnie jak kołnierz i narożniki, wykonana została z membrany hydroizolacyjnej ISOL-ONE. Należy ją zastosować na łączeniu ścian, podłogi ze ścianami, a także (w przypadku stosowania brodzika podpłytkowego) między brodzikiem, a posadzką. Są to miejsca najbardziej narażone na pękanie i jednoczenie najtrudniejsze do uszczelnienia. Dlatego powinniśmy przywiązać do nich szczególną uwagę podczas hydroizolacji prysznica.

Kołnierz z membrany uszczelniającej

Kołnierz na rury i przyłącza z membrany uszczelniającej to znaczne ułatwienie w izolacji tak trudnych miejsc. Zastosowanie jedynie folii w płynie nie jest wystarczające w miejscach narażonych na dużą pracę z podłożem. Środek kołnierza został wykonany z elastycznego materiału, dzięki czemu dopasuje się do wszystkich standardowych średnic przyłączy wodnych. Kołnierz uszczelniający

Narożnik z membrany uszczelniającej

Łączenie ścian i podłogi, to kolejne bardzo trudne do poprawnego uszczelnienia miejsce. Tylko dzięki specjalnie wyprofilowanemu narożnikowi z wodoszczelnej membrany jesteśmy w stanie stworzyć jednolitą, odporną na pęknięcia i szczelną powłokę. Narożnik uszczelniający

Instrukcja i dane techniczne na temat produktu dostępne do pobrania i wydruku poniżej.


Instrukcja użycia

Opinie i recenzje dla:
Zestaw uszczelniający Wiper
Średnia ocena: 4.67
Ilość ocen: 9
100% klientów poleca ten produkt.
5
66.67%
4
33.33%
3
0%
2
0%
1
0%
Korzystasz z tego produktu?
Podziel się swoją opinią, aby pomóc innym klientom podjąć decyzję

Opinie klientów o tym produkcie:
Rated 4.67 on the scale 1 - 5 based on 9 customer reviews

zestaw

Pomysł z takim zestawem jest genialny w swojej prostocie. Przy prysznicu 80x120 spokojnie starczyło

Czy ten komentarz był pomocny? Tak Nie

git

okej polecam

Czy ten komentarz był pomocny? Tak Nie

super

Bardzo dobrej jakości folia w płynie, szybko schnie i się nie łuszczy. Ogólnie zestaw zgodny z systemami uszczelniania zachodnich producentów.

Czy ten komentarz był pomocny? Tak Nie

prysznic uszczelniony

Sąsiadowi nie leci na głowę więc chyba się sprawdziło :)

Czy ten komentarz był pomocny? Tak Nie

5

super wygodne

Czy ten komentarz był pomocny? Tak Nie
Pytanie zostanie wyświetlone po zaakceptowaniu