Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 7
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 2
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 1
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 3
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 4
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 5
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 6
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 8
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 9
 • -15%
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 7
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 2
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 1
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 3
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 4
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 5
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 6
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 8
Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm 9

Brodzik prysznicowy mineralny Wiper Solid Eye 900 x 1200 mm

3 Ocen
Specyfikacje techniczne

Elegancki i nowoczesny brodzik prysznicowy 90x120 cm Solid Eye marki Wiper. Brodzik ten w przeciwieństwie do większości naszych produktów jest gotowym brodzikiem przeznaczonym do montażu na posadzce lub na równi z nią. Brodzik wystarczy podłączyć do kanalizacji i przykleić do posadzki, a po wyschnięciu będzie gotowy do użytku bez konieczności dodatkowego wykańczania. Fabrycznie wyprofilowane spady zapewniają odpowiednie zbieranie wody z całej jego powierzchni.

Ten ekskluzywny mineralny brodzik prysznicowy wykonany został z nowoczesnego i bardzo trwałego materiału Solid Surface, czyli specjalnego kompozytu mineralno-akrylowego. Kompozyt jest odporny na uszkodzenia i przez lata będzie bez problemu znosił codzienne użytkowanie i mycie. Jeżeli już dojdzie do uszkodzenia to materiał, z którego jest wykonany, umożliwia szlifowanie i polerowanie, co pozwala łatwo naprawić zarysowania. Gładka powierzchnia użytkowa i brak porów wyklucza powstawanie pleśni, grzybów i rozwój bakterii.

Grubość brodzika wynosi 30 mm dzięki temu nawet przy montażu na posadzce uzyskany próg wejściowy będzie niewielki. Jednocześnie taka grubość kompozytu jest wystarczająca do zapewnienia dużej twardość i stabilność brodzika. Wyklucza to uginanie się pod ciężarem użytkownika, tak jak ma to miejsce w przypadku brodzików akrylowych.

Zestaw uszczelniający (opcja)

Zestaw uszczelniający (opcja) opcjonalny zestaw produktów do uszczelniania, które możesz zakupić przy okazji. Posłużą do uszczelniania brodzików i odpływów oraz połączeń ścian z podłogą pod prysznicem. Zalecany zarówno do betonu jak i podłóg drewnianych. Każdy zestaw zawiera 4 kg folii w płynie, 1 l gruntu, 10 m taśmy uszczelniającej, 2 narożniki, 2 kołnierze do rur. Jeden zestaw pokrywa do 3,5 m² (w zależności od podłoża). Jeden zestaw pokryje do 3,5 m². Oblicz powierzchnię ścian i podłogi prysznica i wybierz ilość zestawów. Warto dokupić. Zestaw uszczelniający (opcja)

112900
2 250,79 zł 2 647,99 zł -15%
ikona informacyjna Stały rabat od ceny katalogowej producenta.
397,2 złtyle zaoszczędzisz kupując teraz
Brutto
Aby otrzymać 4% zniżki musisz zwiększyć wartość swojego koszyka o 400 zł. Dowiedz się więcej o naszych kodach rabatowych. System rabatowy nie obejmuje produktów marki Starwax, Corsan i Daikin.

 

Brodzik solid zestawNajważniejsze cechy brodzika mineralnego Solid Eye:

 • wytrzymały, solidny materiał
 • cieplejszy i przyjemniejszy niż brodziki kamienne
 • posiada właściwości antybakteryjne
 • schludny, minimalistyczny wygląd
 • wysokiej jakości zintegrowany odpływ Eye ze stali nierdzewnej
 • gotowe spady
 • łatwy w czyszczeniu
 • łatwy w renowacji

W brodziku zastosowano maskownicę z wysokiej klasy, eleganckiego odpływu Wiper Eye-drain ze stali nierdzewnej. Nietypowy kształt wyróżnia odpływ spośród wszystkich konkurentów na rynku. Woda zbierana jest na całej długości odpływu i odprowadzana do centralnej jego części gdzie odbiera ją niski, wysokoprzepustowy syfon Bridge 90. Łatwa do wyjęcia maskownica ułatwia dostęp do syfonu od góry, dzięki czemu okresowe czyszczenie nie będzie stanowiło problemu.

Elementy zestawu:

 • brodzik kompozytowy
 • odpływ Eye (stal nierdzewna)
 • maskownica syfonu (okrągła, tworzywo)
 • syfon BRIDGE 90, 100% polipropylen
Wysokość
1200 mm
Szerokość
900 mm
Grubość
30 mm
Materiał
Solid Surface - kompozyt mineralno-akrylowy
Skład zestawu
Brodzik, syfon, maskownica
Czyszczenie
Odgórne: System łatwego czyszczenia
Rozmiar
900 x 1200 mm
Model
Liniowy
Waga
42 kg
syfon bridge
Syfon Bridge 90

Brodzik wyposażony jest w specjalny niskoprofilowy syfon Bridge o średnicy odpływu aż 90 mm. Dzięki temu syfon bardzo dobrze zbiera wodę, co zapewnia bezproblemowe użytkowanie prysznica. Przykręcany się przy pomocy specjalnego klucza dołączonego do zestawu. Czyszczenie odbywa się od góry po wyjęciu maskownicy.
 • Materiał: Polipropylen (PP)
 • Wysokość: 45 mm
 • Szerokość: 110 mm
 • Długość: 257 mm
 • Średnica podłączenia: 90 mm
 • Przepustowość: 32 l/min.
 • Zasyfonowanie: 25 mm
 • Podłączenie do kanalizacji: DN 50/40 mm (redukcja w zestawie)

Rysunek techniczny - Bridge.pdf
Zestaw uszczelniający Wiper

Zestaw uszczelniający jest gotowym pakietem zawierającym wszystkie komponenty potrzebne do odpowiedniego zabezpieczenia powierzchni prysznica lub innej powierzchni przed wilgocią. Nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Wszystko zostało spakowane w jedno wygodne wiaderko. Zestaw jest polecany do użycia podczas instalacji oferowanych przez nas brodzików i odwodnień.

Bez problemu pokrywa 3,5 m² przy odpowiednim przygotowaniu podłoża. Powinien być używany w pomieszczeniach i na podłożach narażonych na dużą wilgoć (np. łazienki, prysznice, natryski, toalety, pralnie, kuchnie itp.). Zabezpiecza podłoże, na którym mają zostać położone np. płytki ceramiczne, wykładziny. Może zostać użyty na wielu różnych powierzchniach takich jak: płyty gipsowo-kartonowe, tynki wapienne i cementowe, gazobeton, drewno, kamień itp.

Zestaw uszczelniający Wiper 2
Zestaw zawiera:
 • 4kg płynnej folii
 • 1l roztworu gruntującego
 • 10 metrów elastycznej taśmy uszczelniającej
 • 2 elastyczne kołnierze na rury
 • 2 elastyczne narożniki uszczelniające

Zalety:
 • Zużycie do 1,2kg/m²
 • Bez rozpuszczalników
 • Czas schnięcia: 2h
Folia w płynie

Folia w płynie
Płynna folia to gotowa do użytku uszczelniająca masa polimerowa. Nie zawiera rozpuszczalników. Po zaaplikowaniu na podłoże tworzy wodoszczelną i elastyczna powłokę. Produkt przeznaczony do użytku w miejscach użytkowanych przez ludzi zagrożonych wysoką wilgotnością (łazienki, kuchnie, pralnie itp.). Gwarantuje odpowiednią izolację od wilgoci pod wykładzinami, płytkami ceramicznymi, glazurą, terakotą, podłogami z drewna i paneli oraz wykładzin syntetycznych.

Emulsja gruntująca

Emulsja gruntująca
Emulsja przeznaczona jest do gruntowania chłonnych i porowatych powierzchni. W szczególności polecana jest do podłoży cementowych, gazobetonu, płyt gipsowo-kartonowych, tynków cementowych i wapiennych. Grunt jest głęboko wchłaniany przez podłoże dzięki czemu je wzmacnia, przywracając pierwotne parametry i nie ograniczając oddychalności. Zagruntowany substrat gwarantuje lepszą przyczepność jednocześnie ograniczając wchłanianie np. klejów czy farb co zmniejsza ich zużycie. Roztwór ma właściwości bio- i grzybobójcze dzięki czemu zabezpieczamy podłoże przed formowaniem się pleśni i grzybów.

3 Opinie

design
Cena - koszmar, ale za taką jakość i wygląd serio sie opłaca
dnia

4/5
cena wysoka, ale nie żałuje kupna
dnia

WARTO
Jeśli ktoś się zastanawia - nie ma nad czym! Brodzik pięknie się prezentuje, nawet znajomi dopytują! :) Cena może odstraszać, ale za jakość się płaci!
dnia

Zastrzeżenie Nowoczesnyprysznic.pl nie weryfikuje opinii, ale są one moderowane dla spełnienia standardów sklepu. Ocena końcowa wyliczana jest na podstawie średniej wszystkich ocen i zaokrąglana.

Zobacz również

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dodano produkt do listy życzeń
Dodano produkt do porównania