Czyszczenie i pielęgnacja

Oryginalne produkty do czyszczenia i pielęgnacji prysznica i łazienki STARWAX. Wysokiej jakości, bezpieczne dla powierzchni i użytkownika środki na pleśń, grzyby, bakterie i kamień, ściągaczki do wody i wiele innych preparatów do łazienki... Wybierz jako dodatek do swojego zamówienia i ciesz się czystym prysznicem bez szorowania.

Preparat biobójczy do... Preparat biobójczy do... 2
Ostatnie sztuki w magazynie
59,99 zł
3 Ocen
Wyjątkowo skuteczny preparat o działaniu grzybobójczym i bakteriobójczym. Nadaje się do usuwania m.in. pleśni z fug, uszczelek i innych powierzchni w łazienkach, ze szczególnym uwzględnieniem kabin prysznicowych. Środek oparty na bazie chloru. Nieprzyjemny zapach po zastosowaniu szybko się ulatnia. Pomieszczenie, w którym środek będzie używany, nie musi...
39,99 zł
2 Ocen
Specjalny środek czyszczący do zastosowania przede wszystkim w kabinach prysznicowych, ale również w wannach i umywalkach. Bez problemu usuwa białe osady mineralne z twardej wody, a także osady z mydła i innych kosmetyków. Łatwy i bezpieczny w użyciu na większości najczęściej stosowanych w łazienkach powierzchniach. Zapach tropikalny.
Czyszczenie i pielęgnacja

Ściągaczka do wody STARWAX do szyb prysznicowych

12020
29,99 zł
2 Ocen
Dobrej jakości ściągaczka do zbierania wody z szyb prysznicowych lub kafelek po kąpieli. Miękka gumowa końcówka o szerokości 23 cm nie rysuje szkła i nie ściera się. Ściągaczka posiada przyssawkę do powieszenia, dzięki której zawsze będzie pod ręką. Stosując ściągaczkę po każdej kąpieli, zapobiegniesz osadzaniu się brzydkich osadów z wody i kosmetyków na...
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Dodano produkt do listy życzeń
Dodano produkt do porównania

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.