Nowoczesne brodziki prysznicowe

Wyniki wyszukiwania i ich kolejność uzależniona jest od ręcznych ustawień sklepu.
2 250,79 zł 2 647,99 zł
3 Ocen
Elegancki i nowoczesny brodzik prysznicowy 90x120 cm Solid Eye marki Wiper. Brodzik ten w przeciwieństwie do większości naszych produktów jest gotowym brodzikiem przeznaczonym do montażu na posadzce lub na równi z nią. Brodzik wystarczy podłączyć do kanalizacji i przykleić do posadzki, a po wyschnięciu będzie gotowy do użytku bez konieczności dodatkowego...
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Standardowe brodziki prysznicowe mogą być wykonane z różnych kompozytowych materiałów. W przeciwieństwie do pozostałych brodzików w naszej ofercie nie wymagają dalszego wykańczania kafelkami po instalacji. Dostępne w różnych kształtach i rozmiarach cieszą się dużą popularnością. Niektóre modele pozwalają na montowanie na podłodze lub na równi z podłogą. Są bardzo wytrzymałe i również posiadają fabrycznie wyprofilowane spady, które sprawnie zbierają wodę z całego prysznica.

Nowoczesne płaskie brodziki prysznicowe z kompozytu

Oferowane przez nas brodziki konglomeratowe, akrylowe i mineralne nie wymagają dalszego wykańczania kafelkami, co stanowi zaletę tego rozwiązania i przyspiesza instalację. Ich wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne gwarantuje wieloletnie użytkowanie w niezmienionej formie. Niewielka wysokość rzędu kilku centymetrów ogranicza wymaganą głębokość instalacji. Powierzchnię brodzika zwykle pokrywa powłoka antypoślizgowa co w połączeniu z niewielką wysokością stanowi idealne rozwiązanie, gdy masz wśród domowników małe dzieci. Dla osób starszych takie rozwiązanie również jest sporym ułatwieniem. Powłoka taka zapewnia bezpieczną kąpiel i zwykle nie sprawia trudności w czyszczeniu. Materiały i farby stosowane do pokrycia konglomeratu, akrylu i kompozytu mineralnego zwykle posiadają również właściwości grzybobójcze, co poprawia łatwość utrzymania kabiny w nienagannym stanie.

Czytaj więcej

Płaskie brodziki prysznicowe – komfort i stylowy wygląd

Parametry techniczne niskich brodzików prysznicowych są porównywalne z brodzikami posadzkowymi. Oferują również podobny komfort użytkowania. Często jednak przewyższają je stylowym wyglądem. Dostępne w całej palecie kolorów brodziki prostokątne czy brodziki kwadratowe idealnie wpasują się do nowoczesnego stylu wystroju, wzbogacając łazienkę o stylową przestrzeń. Płaskie brodziki kompozytowe to obecnie najchętniej wybierane produkty przy projektowaniu kabiny prysznicowej. Jednolita bryła brodzików kompozytowych charakteryzuje się odpornością na uginanie i uszkodzenia. Montaż brodzika wymaga jedynie decyzji odnośnie do sposobu umiejscowienia. Dalsze czynności obejmują podłączenie do kanalizacji i przyklejenie trwałym spoiwem do posadzki. Brodziki kompozytowe w ofercie sklepu Nowoczesny Prysznic zyskują uznanie coraz większej grupy klientów. Odpowiedni profil spadkowy wykonany fabrycznie sprawnie zbiera całą wodę i nie pozwala wylewać jej się poza kabinę.

Brodzik z kompozytu - zalety

Zastosowanie materiału mineralno-akrylowego sprawia, że brodziki kompozytowe zyskują wytrzymałość na zarysowanie i uszkodzenia. Co więcej, nawet jeśli takie uszkodzenia się pojawią, kompozyt daje się łatwo zeszlifować i wypolerować przywracając go do stanu fabrycznego. Brodziki kompozytowe nie posiadają porów w swojej strukturze. Ta cecha sprawia, że czyszczenie brodzika z osadów kamienia czy pozostałości po kosmetykach łazienkowych nie wymaga dużego wysiłku. Gładka powierzchnia powstrzymuje także przed osadzaniem się pleśni, co przekłada się na zdrowie mieszkańców. Z tego względu takie rozwiązania coraz chętniej montowane są również w budynkach użyteczności publicznej, a szczególnie w służbie zdrowia. Nowoczesny materiał, z którego są wykonane jest również przyjemnie ciepły w dotyku w przeciwieństwie do płytki ceramicznej. Zastosowanie brodzika kompozytowego wpisuje się w standardy nowoczesnego wykończenia przestrzeni łazienkowej. Doskonała integracja z powierzchnią podłogową stała się możliwa dzięki niewielkiej grubości jaką oferuje brodzik. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na niskie brodziki kompozytowe, służąc fachową pomocą w przypadku pojawienia się pytań.

Gdzie najlepiej sprawdzą się brodziki płaskie?

W każdej łazience, w której królują nowoczesne aranżacje, nasze brodziki mineralne o niewielkiej wysokości sprawdzą się doskonale. Na takie rozwiązanie mogą zdecydować się zarówno właściciele małych, jak i przestronnych łazienek. Niskie brodziki prysznicowe idealnie komponują się z wyposażeniem i dekoracjami w stylu industrialnym, skandynawskim, a nawet glamour, łącząc nowoczesny design, ponadprzeciętny komfort użytkowania oraz są szybkie i łatwe do utrzymania. Z tego względu brodziki niskie kompozytowe, mineralne i konglomeratowe sprawdzą się w każdej łazience nie tylko w mieszkaniach i domach prywatnych, ale także w budynkach użyteczności publicznej.

Uniwersalne, minimalistyczne i nowoczesne brodziki prysznicowe

Brodzik prysznicowy niski kompozytowy to idealny wybór dla fanów minimalistycznych rozwiązań, tak modnych w ostatnich latach. Jeśli Państwo również uważają, że w przypadku łazienki mniej znaczy więcej, minimalistyczny brodzik kompozytowy będzie dobrym rozwiązaniem. Prostota, naturalność i użyteczność, to podstawowe atuty proponowanych przez nas opcji.

Brodzik mineralny to łatwe utrzymanie w czystości

Brodzik w minimalistycznym stylu powinny wybrać również osoby, które nie lubią spędzać długich godzin na sprzątaniu łazienki. Prosta konstrukcja, brak zagłębień oraz łatwy do wyczyszczenia materiał sprawiają, że utrzymanie produktu w czystości jest niezwykle proste i szybkie. Na uwagę przy tego typu konstrukcjach zasługuje również minimalna liczba połączeń i miejsc styku różnych materiałów, na których bardzo często gromadzą się uciążliwe do usunięcia zabrudzenia.

Płaskie brodziki - nowoczesny design do niewielkich łazienek

Stylowe i eleganckie brodziki mineralne to doskonała propozycja do łazienek wymagających szczególnych rozwiązań z uwagi na brak miejsca. Ciasna łazienka nie musi oznaczać konieczności montażu wąskiej kabiny prysznicowej – wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednio dopasowany brodzik, którego konstrukcja nie ograniczy przestrzeni użytkowej. Rozmiar brodzika 80x80 cm lub 90x90 cm zwykle jest zupełnie wystarczający do wygodnej kąpieli dla przeciętnego człowieka. Często nawet w mniejszych łazienkach bez problemu można zastosować brodzik, gdzie dłuższy bok ma 120 cm. Da to jeszcze większą wygodę kąpieli.

Co w zestawie z brodzikiem prysznicowym niskim?

Każdy brodzik wyposażony jest w dedykowany syfon, który montowany jest w posadzkę. Dodatkowo posiada on dedykowaną kratkę odpływową maskującą. Wszelkie materiały uszczelniające dostępne są do dokupienia osobno. Decydując się na ich zakup, równocześnie kupując brodzik, można liczyć na dodatkowy rabat.

Już dziś zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i wyboru efektownego, trwałego i funkcjonalnego rozwiązania, jakim jest niski brodzik prysznicowy. Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu z nami! Nie tylko z przyjemnością na nie odpowiemy, ale również pomożemy w wyborze brodzika idealnie dopasowanego do Państwa potrzeb.

Potrzebujesz pomocy?

Dodano produkt do listy życzeń
Dodano produkt do porównania