Brodziki prysznicowe

Standardowe brodziki prysznicowe wykonane z różnych kompozytowych materiał. W przeciwieństwie do pozostałych brodzików w naszym sklepie nie wymagają dalszego wykańczania kafelkami. Mogą być instalowane na równo z posadzką lub bezpośrednio na niej. Są bardzo wytrzymałe i również posiadają fabrycznie wyprofilowane spady, które sprawnie zbierają wodę z całego prysznica.

Czytaj więcej

Brodziki prysznicowe

Oferując brodziki prysznicowe wykonane z materiałów kompozytowych, zapewniamy naszym klientom wygodę i szybkość montażu. Niskie brodziki prysznicowe nie wymagają dalszego wykańczania kafelkami, co stanowi dodatkową zaletę tego rozwiązania. Ich niezrównana wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne gwarantuje wieloletnie użytkowanie w niezmienionej formie wizualnej. Brodziki kompozytowe umożliwiają montaż bezpośrednio na posadzce lub na równi z jej poziomem. Dzięki temu to użytkownik może zdecydować o sposobie instalacji brodzika, dopasowując go do osobistych preferencji. Odpowiednio wyprofilowane spady sprawiają, że nasze brodziki prysznicowe nie wykazują podatności na powstawanie grzybów. Brodziki kompozytowe posiadają gładką strukturę powierzchni, która pomaga w szybkim usunięciu wody i skierowaniu jej do odpływu.

Niskie brodziki prysznicowe – komfort i stylowy wygląd

Niskie brodziki prysznicowe wykonane z materiału kompozytowego stanowią gotowe rozwiązania łazienkowe, niewymagające wielu czynności na etapie montażu. Jednolita bryła brodzików kompozytowych poprawia ich wytrzymałość na przeciążenia, a także trwałość przy intensywnym użytkowaniu. Proponowane przez nas brodziki prysznicowe Solid Eye marki Wiper stają się autonomiczną konstrukcją, gotową do instalacji. Montaż brodzika wymaga jedynie decyzji odnośnie sposobu umiejscowienia. Dalsze czynności obejmują podłączenie do kanalizacji i przyklejenie trwałym spoiwem do posadzki. Brodziki kompozytowe w ofercie sklepu Nowoczesny Prysznic zyskują uznanie coraz większej grupy klientów. Współczesne trendy wykończenia wnętrz i aranżacji przestrzeni łazienkowej wymagają rozwiązań trwałych oraz łatwych w utrzymaniu. Odpowiedni profil i powierzchnia brodzika mają fundamentalne znaczenie dla spełnienia oczekiwań klientów. Zapewnienie właściwego kąta spadowego pozwala na szybkie odprowadzanie wody, co z kolei przekłada się na walory użytkowe i zdrowotne. Niskie brodziki prysznicowe stają się zatem elementem wyposażenia wielu łazienek, a ich wyższą cenę rekompensuje wieloletnie, bezpieczne i komfortowe użytkowanie.

Brodziki kompozytowe

Zastosowanie materiału mineralno-akrylowego sprawia, że brodziki kompozytowe zyskują ponadprzeciętną wytrzymałość na zarysowanie i uszkodzenia. Co więcej, nawet jeśli takie uszkodzenia się pojawią, kompozyt daje się łatwo szlifować i przywrócić do stanu fabrycznego. Brodziki kompozytowe nie posiadają porów w swojej strukturze. Ta cecha sprawia, że czyszczenie brodzika z osadów kamienia czy pozostałości po kosmetykach łazienkowych nie wymaga dużego wysiłku. Gładka powierzchnia powstrzymuje także przed osadzaniem się pleśni, co przekłada się na zdrowie mieszkańców. Zastosowanie brodzików kompozytowych wpisuje się w standardy nowoczesnego wykończenia przestrzeni łazienkowej. Doskonała integracja z powierzchnią podłogową stała się możliwa dzięki niewielkiej grubości samego brodzika. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na niskie brodziki kompozytowe, służąc fachową pomocą w przypadku pojawienia się pytań.

1 999,00 zł 2 437,81 zł
1 Ocen
Elegancki i nowoczesny brodzik prysznicowy 90x120 cm Solid Eye marki Wiper. Brodzik ten w przeciwieństwie do większości naszych produktów jest gotowym brodzikiem przeznaczonym do montażu na posadzce lub na równi z nią. Brodzik wystarczy podłączyć do kanalizacji i przykleić do posadzki, a po wyschnięciu będzie gotowy do użytku bez konieczności dodatkowego...
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Dodano produkt do listy życzeń
Dodano produkt do porównania

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.