Metody płatności

U nas masz kilka opcji zapłaty za zamówienie.

logo ssl

Bezpieczne zakupy dzięki certyfikatowi SSL


Połączenie między Twoim komputerem, a naszą stroną internetową jest stale szyfrowane przez cPanel, Inc. Certification Authority. Każdy element naszej witryny jest dostępny za pośrednictwem bezpiecznego protokołu HTTPS. SSL umożliwia bezpieczne przekazywanie poufnych informacji, takich jak numery kart kredytowych, numery ubezpieczenia społecznego i poświadczenia logowania.

kłódka bezpiecznego połączenia

PayU to innowacyjne i bezpieczne rozwiązanie do szybkich płatności internetowych. Lider na rynku systemów płatności online. Marka jest częścią koncernu Naspers, który zajmuje trzecią pozycję na świecie pod względem ilości obsługiwanych klientów e-commerce. Pozwala na szybki przelew bezpośrednio z Twojego rachunku bankowego lub płatność kartą.

Logo imoje

Nowoczesne płatności online wprowadzone przez ING Bank Śląski. Oferują wszystkie najważniejsze szybkie płatności takie jak BLIK, płatność kartą, czy ekspresowy przelew z każdego banku. Dodatkowo możesz za ich pośrednictwem dokonać u nas zakupów z odroczoną płatnością.

logo paypal

PayPal to zaufany lider w dziedzinie płatności online. Ma ponad 100 milionów kont członkowskich w 190 krajach i regionach. Umożliwia kupującym i sprzedającym wysyłanie i odbieranie pieniędzy przy pomocy swojego specjalnego konta. Szybka i bezpieczna metoda płatności.

Karty kredytowe i debetowe

Obsługujemy płatności kartami płatniczymi za pośrednictwem PayU lub imoje. Przy wyborze płatności wybierz ulubionego operatora płatności, a następnie swojego operatora karty.

Aby dokonać płatności kartą będziesz musiał podać:

  • Numer karty
  • Imię i nazwisko właściciela karty
  • CVV/CVC (kod zabezpieczający zapisany na odwrocie karty)
  • Data ważności karty (mm / rrrr)

Nie zapisujemy danych kart kredytowych / debetowych. Typ karty jest automatycznie wykrywany.

emblemat przelewu bankowego

Standardowy przelew bankowy

Najbardziej tradycyjne rozwiązanie, które umożliwia przekazanie środków pieniężnych do dowolnego odbiorcy w dowolnym banku. Możesz wykonać go przy pomocy swojego internetowego konta bankowego lub tradycyjnie odwiedzając placówkę swojego banku.

Nasze dane do przelewu bankowego:


HEMAGRA Sp. z o.o.
ul. Plebiscytowa 49J
43-190 Mikołów
PKO BP 76 1020 2528 0000 0002 0161 1219

Wysyłając nam potwierdzenie nadania przelewu, przyspieszymy proces wysyłki.

Płatność za pobraniem

Płatność za pobraniem jest również akceptowana. Aby skorzystać z tej metody, na czwartej stronie zamówienia wybierz prawidłowy typ wysyłki. Upewnij się, że masz wystarczające środki w chwili pojawienia się kuriera. Zalecane jest śledzenie przesyłki.

Logo zamówienia telefonicznego

Zamówienie telefoniczne

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz do nas zadzwonić, a my pomożemy Ci złożyć zamówienie lub zrobimy je za Ciebie.

601-692-728

Dodano produkt do listy życzeń
Dodano produkt do porównania

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.