iMoje

Nowoczesne płatności online wprowadzone przez ING Bank Śląski. Oferują najważniejsze szybkie płatności takie jak BLIK, płatność kartą, czy ekspresowy przelew z każdego banku. Dodatkowo możesz za ich pośrednictwem dokonać u nas zakupów z odroczoną płatnością.

PayU

PayU to innowacyjne i bezpieczne rozwiązanie do szybkich płatności internetowych. Lider na rynku systemów płatności online. Pozwala na szybki przelew bezpośrednio z Twojego rachunku bankowego lub płatność kartą.

PayPal

PayPal to zaufany lider w dziedzinie płatności online. Ma ponad 100 milionów kont członkowskich w 190 krajach i regionach. Umożliwia kupującym i sprzedającym wysyłanie i odbieranie pieniędzy przy pomocy swojego specjalnego konta. Szybka i bezpieczna metoda płatności.

Karty kredytowe i debetowe

Obsługujemy płatności kartami płatniczymi za pośrednictwem PayU lub imoje. Przy wyborze płatności wybierz ulubionego operatora płatności, a następnie swojego operatora karty i podaj jej dane. Nie przechowujemy danych kart płatniczych w serwisie.

Standardowy przelew bankowy

Wspieramy również opcję tradycyjnego przelewu bankowego. Możesz wykonać go przy pomocy swojego internetowego konta bankowego lub tradycyjnie odwiedzając placówkę swojego banku.

HEMAGRA Sp. z o.o.

ul. Plebiscytowa 49J

43-190 Mikołów

PKO BP 76 1020 2528 0000 0002 0161 1219

Wysyłając nam potwierdzenie nadania przelewu, przyspieszysz proces realizacji zamówienia.

Płatność za pobraniem

Płatność za pobraniem jest również akceptowana. Aby skorzystać z tej metody, na czwartej stronie zamówienia wybierz prawidłowy typ wysyłki. Upewnij się, że masz wystarczające środki w chwili pojawienia się kuriera. Zalecane jest śledzenie przesyłki.

Dodano produkt do listy życzeń
Dodano produkt do porównania