Lista produktów marki Starwax

Starwax logoZnana francuska marka oferująca kompletną gamę produktów i akcesoriów do dbania o niemal każdy rodzaj powierzchni w domu. Dzięki ponad 70-letniemu doświadczeniu i zaangażowaniu wielu inżynierów chemików oferują skuteczne produkty do czyszczenia i konserwacji bez ryzyka uszczerbku dla czyszczonych powierzchni i bezpieczne dla użytkownika.

W naszym sklepie znajdziecie produkty poświęcone dbaniu o higienę i wygląd łazienki, a przede wszystkim waszych kabin prysznicowych.

Wyniki wyszukiwania i ich kolejność uzależniona jest od ręcznych ustawień sklepu.
39,99 zł
2 Ocen
Specjalny środek czyszczący do zastosowania przede wszystkim w kabinach prysznicowych, ale również w wannach i umywalkach. Bez problemu usuwa białe osady mineralne z twardej wody, a także osady z mydła i innych kosmetyków. Łatwy i bezpieczny w użyciu na większości najczęściej stosowanych w łazienkach powierzchniach. Zapach tropikalny.
Czyszczenie i pielęgnacja

Ściągaczka do wody STARWAX do szyb prysznicowych

Starwax
12020
29,99 zł
2 Ocen
Dobrej jakości ściągaczka do zbierania wody z szyb prysznicowych lub kafelek po kąpieli. Miękka gumowa końcówka o szerokości 23 cm nie rysuje szkła i nie ściera się. Ściągaczka posiada przyssawkę do powieszenia, dzięki której zawsze będzie pod ręką. Stosując ściągaczkę po każdej kąpieli, zapobiegniesz osadzaniu się brzydkich osadów z wody i kosmetyków na...
59,99 zł
3 Ocen
Wyjątkowo skuteczny preparat o działaniu grzybobójczym i bakteriobójczym. Nadaje się do usuwania m.in. pleśni z fug, uszczelek i innych powierzchni w łazienkach, ze szczególnym uwzględnieniem kabin prysznicowych. Środek oparty na bazie chloru. Nieprzyjemny zapach po zastosowaniu szybko się ulatnia. Pomieszczenie, w którym środek będzie używany, nie musi...
Środek do czyszczenia i... Środek do czyszczenia i... 2
Ostatnie sztuki w magazynie
49,99 zł
2 Ocen
Specjalna pasta do mycia i nabłyszczania stali nierdzewnej, aluminium i chromu. Dzięki zastosowaniu mączki okrzemkowej poleruje powierzchnie metalu bez zarysowań. Usuwa osady powstałe na bateriach, kranach, odpływach, klamkach, okuciach kabin itp., nabłyszcza je i opóźnia powstawanie nowych osadów z wody i kosmetyków.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Dodano produkt do listy życzeń
Dodano produkt do porównania