Wylewki do baterii

141,00 zł
Czarna wylewka prysznicowa z dodatkowym przełącznikiem ciśnieniowym do słuchawki prysznicowej. Samodzielny moduł do zamontowania bezpośrednio w ścianie na gwint 1/2 cala. Dzięki temu bateria zyska dodatkową funkcjonalność oraz umożliwi podłączenie słuchawki prysznicowej. W całości wykonana z metalu i wykończona kolorem czarnym.
129,00 zł
Srebrna wylewka prysznicowa z dodatkowym przełącznikiem ciśnieniowym do słuchawki prysznicowej. Samodzielny moduł do zamontowania bezpośrednio w ścianie na gwint 1/2 cala. Dzięki temu bateria zyska dodatkową funkcjonalność oraz umożliwi podłączenie słuchawki prysznicowej. W całości wykonana z metalu i wykończona kolorem czarnym.
129,00 zł
Biała wylewka prysznicowa z dodatkowym przełącznikiem ciśnieniowym do słuchawki prysznicowej. Samodzielny moduł do zamontowania bezpośrednio w ścianie na gwint 1/2 cala. Dzięki temu bateria zyska dodatkową funkcjonalność oraz umożliwi podłączenie słuchawki prysznicowej. W całości wykonana z metalu i wykończona kolorem czarnym.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Dodano produkt do listy życzeń
Dodano produkt do porównania

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.