Folia w płynie guma Wiper 4kg

Specyfikacje techniczne

Po zainstalowaniu odpływu lub brodzika bezpośrednio przed kafelkowaniem całą powierzchnię prysznica należy zabezpieczyć przed wilgocią. Zaraz po zagruntowaniu powierzchni należy użyć płynnej folii nazywanej także gumą w płynie. Brak uszczelnienia może doprowadzić do przeniknięcia wilgoci do podłoża i w konsekwencji odparzania płytek, a także zalewania sąsiadujących pomieszczeń.

Płynna folia to gotowa do użytku jednoskładnikowa polimerowa masa uszczelniająca. Nie zawiera rozpuszczalników. Po zaaplikowaniu na podłoże tworzy wodoszczelną i elastyczną powłokę, która jest zdolna do mostkowania niewielkich pęknięć. Folia jest wygodna w aplikacji za pomocą pędzla lub wałka.

11330
147,46 zł 179,83 zł -18%
Brutto
Aby otrzymać 2% zniżki musisz zwiększyć wartość swojego koszyka o 500 zł. Dowiedz się więcej o naszych kodach rabatowych.

 

Produkt przeznaczony do użytku w miejscach użytkowanych przez ludzi i zagrożonych wysoką wilgotnością (łazienki, kuchnie, pralnie itp.). Gwarantuje odpowiednią izolację od wilgoci pod wykładzinami, płytkami ceramicznymi, glazurą, terakotą oraz wykładzinami syntetycznymi.

Sprawdza się na różnego typu podłożach: posadzkach betonowych, jastrychach, tynkach cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, płytach kartonowo-gipsowych, cementowo-włóknowych, drewnianych płytach wiórowych i płytach OSB. Nadaje się do stosowania z ogrzewaniem podłogowym. Może służyć do klejenia mat, taśm i narożników izolacyjnych. 

Baza
Żywica syntetyczna bez rozpuszczalników
Składniki
Pojedynczy składnik
Gęstość
około 1.5 g/cm³
Opakowanie
4 kg
Okres ważności
min. 12 miesięcy; suche i zabezpieczone przed mrozem
Zużycie
około 1.1-1.2 kg/m²* (≙ około 0.8 l/m²)
Minimum 2 warstwy użycia folii w płynie
około 0.7 mm
Pokrycie
około 3.5 m²
Temperatura pracy
+5 °C do +25°C (Temperatura podłoża)
Czas odparowywania po pierwszej warstwie
około 1 godziny
Czas odparowywania po drugiej warstwie
około 1 do 2 godzin

Instrukcja i dane techniczne na temat produktu dostępne do pobrania i wydruku poniżej.

Instrukcja uszczelniania

Brak opinii
Czy jest możliwość wysyłki zagranicę?

Tak. Dostawa poza granicę Polski jest możliwa, jednak do zamówienia będę musiały zostać doliczone koszty wysyłki. Po szczegóły zapraszmy do kontaktu na sklep@nowoczesnyprysznic.pl.


Zobacz również

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dodano produkt do listy życzeń
Dodano produkt do porównania

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.