• -15%
Folia w płynie guma Wiper 4kg 1

Folia w płynie guma Wiper 4kg

Specyfikacje techniczne

Po zainstalowaniu odpływu lub brodzika bezpośrednio przed kafelkowaniem całą powierzchnię prysznica należy zabezpieczyć przed wilgocią. Zaraz po zagruntowaniu powierzchni należy użyć płynnej folii nazywanej także gumą w płynie. Brak uszczelnienia może doprowadzić do przeniknięcia wilgoci do podłoża i w konsekwencji odparzania płytek, a także zalewania sąsiadujących pomieszczeń.

Płynna folia to gotowa do użytku jednoskładnikowa polimerowa masa uszczelniająca. Nie zawiera rozpuszczalników. Po zaaplikowaniu na podłoże tworzy wodoszczelną i elastyczną powłokę, która jest zdolna do mostkowania niewielkich pęknięć. Folia jest wygodna w aplikacji za pomocą pędzla lub wałka.

Rozmiar

Wybierz rozmiar powierzchni potrzebnej do uszczelnienia. Jedno opakowanie 3,5m2 pokrywa zwykle powierzchnię standardowego prysznica np. 90x120 cm. Jeśli nie jesteś pewien, ile materiałów będziesz potrzebować, skontaktuj się z nami.

11330
175,00 zł 205,89 zł -15%
ikona informacyjna Stały rabat od ceny katalogowej producenta.
30,89 złtyle zaoszczędzisz kupując teraz
Brutto
Aby otrzymać 4% zniżki musisz zwiększyć wartość swojego koszyka o 400 zł. Dowiedz się więcej o naszych kodach rabatowych. System rabatowy nie obejmuje produktów marki Starwax, Corsan i Daikin.

 

Produkt przeznaczony do użytku w miejscach użytkowanych przez ludzi i zagrożonych wysoką wilgotnością (łazienki, kuchnie, pralnie itp.). Gwarantuje odpowiednią izolację od wilgoci pod wykładzinami, płytkami ceramicznymi, glazurą, terakotą oraz wykładzinami syntetycznymi.

Sprawdza się na różnego typu podłożach: posadzkach betonowych, jastrychach, tynkach cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, płytach kartonowo-gipsowych, cementowo-włóknowych, drewnianych płytach wiórowych i płytach OSB. Nadaje się do stosowania z ogrzewaniem podłogowym. Może służyć do klejenia mat, taśm i narożników izolacyjnych. 

Baza
Żywica syntetyczna bez rozpuszczalników
Składniki
Pojedynczy składnik
Gęstość
około 1.5 g/cm³
Opakowanie
4 kg
Okres ważności
min. 12 miesięcy; suche i zabezpieczone przed mrozem
Zużycie
około 1.1-1.2 kg/m²* (≙ około 0.8 l/m²)
Minimum 2 warstwy użycia folii w płynie
około 0.7 mm
Pokrycie
około 3.5 m²
Temperatura pracy
+5 °C do +25°C (Temperatura podłoża)
Czas odparowywania po pierwszej warstwie
około 1 godziny
Czas odparowywania po drugiej warstwie
około 1 do 2 godzin

Instrukcja i dane techniczne na temat produktu dostępne do pobrania i wydruku poniżej.

ikona pdfInstrukcja uszczelniania

Brak opinii

Zastrzeżenie Nowoczesnyprysznic.pl nie weryfikuje opinii, ale są one moderowane dla spełnienia standardów sklepu. Ocena końcowa wyliczana jest na podstawie średniej wszystkich ocen i zaokrąglana.
Czy jest możliwość wysyłki zagranicę?

Tak. Dostawa poza granicę Polski jest możliwa, jednak do zamówienia będę musiały zostać doliczone koszty wysyłki. Po szczegóły zapraszmy do kontaktu na sklep@nowoczesnyprysznic.pl.


Zobacz również

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dodano produkt do listy życzeń
Dodano produkt do porównania