Odpływ liniowy pod wykładziny winylowe Wiper VF

Podłogi winylowe to nieustannie zyskujące na popularności rozwiązanie szeroko stosowane już nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, ale również w domach. Podłoga winylowa ma bardzo dużo zalet, spośród których największymi są brak fug i łatwe utrzymanie w czystości. Dzięki temu wykładziny PVC są bardzo chętnie stosowana również w łazienkach. Z drugiej strony bardzo popularnym obecnie rozwiązaniem w prysznicach są odpływy liniowe. Jako wynik połączenia tych dwóch trendów powstało zapotrzebowanie na odpływy liniowe pod wykładziny winylowe. W niniejszym artykule przedstawimy podstawowe właściwości odpływu liniowego Wiper VF do zastosowania z wykładzinami PVC pod prysznicem.

Solidna stal nierdzewna w odpływie Wiper VF

Odpływ liniowy pod wykładziny winylowe Wiper VF

Odpływ liniowy marki Wiper do podłóg winylowych został w całości wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji i dbałości o szczegóły odpływ jest odporny na rdzę, elegancki i przyjazny dla użytkownika. Gruba blacha użyta do produkcji odpływu jest znacznie bardziej odporna na odkształcenia niż w przypadku konkurencyjnych odpływów. Dzięki temu spełnia normy dla ruchu pieszego i bez problemu poradzi sobie z utrzymaniem ciężaru w specjalnych sytuacjach takich jak obciążenie przez wózki inwalidzkie, czy stołki prysznicowe.

Specjalna zatrzaskowa, skręcana budowa odpływu

Odpływ liniowy pod wykładziny winylowe Wiper VF zestaw

Ten wyjątkowy odpływ zatrzaskowy składa się z trzech podstawowych części i kilku dodatkowych akcesoriów. Podstawę stanowi specjalny profilowany kanał odpływowy, do którego przykręcany jest syfon. Następny element to przykręcana ramka zastrzaskowa, która blokuje wykładzinę w odpływie. Trzecia część to elegancka kratka maskująca wkładana do odpływu na sam koniec. Dostępne są trzy wzory kratek.

Przydatnym akcesorium dodawanym do zestawu są nóżki regulacyjne, które w razie potrzeby ułatwią instalację i wypoziomowanie odpływu szczególnie podczas montażu w betonie.

Do odpływu liniowego Wiper VF pod wykładzinę oferujemy całą gamę syfonów do wyboru. Pozwoli to idealnie dopasować cały odpływ do sytuacji zastanej w łazience oraz wymogów projektowych dotyczących na przykład parametrów przepływowych. Każdy syfon różni się wysokością całkowitą, przepustowością lub wysokością zasyfonowania. Dokładną specyfikację znajdziesz na stronie produktu w zakładkach. Syfon wybierz z listy rozwijanej.

Najważniejsze zalety odpływu pod wykładziny

Odpływ liniowy pod wykładziny winylowe Wiper VF ramka zaciskowa

Największą zaletą nowoczesnych odpływów liniowych jest możliwość łatwego czyszczenia od góry. Tak jest również w przypadku odpływu Wiper VF. Wystarczy podnieść kratkę za pomocą haczyka dołączonego do zestawu, a następnie wyjąć z syfonu sitko oraz rurkę inspekcyjną. Możliwość dotarcia do wnętrza syfonu w kilku ruchach wpływa na wygodę użytkowania i zapewnia bezproblemowe utrzymanie w czystości.

Odpływ można montować z wykładzinami o grubościach od 0,5 do 5 mm. Sam odpływ dostępny jest w standardowych długościach 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm, 110 cm oraz 120 cm. Jest również możliwość zamówienia odpływu o niestandardowej długości. Jeżeli potrzebujesz innej długości niż podane powyżej zapraszamy do kontaktu.

Bardzo istotną zaletą tego modelu jest możliwość instalowania zarówno w posadzkach betonowych, jak i drewnianych. Dodatkowo dzięki niedużej wysokości (jedynie 30 mm) odpływ znajdzie zastosowanie nawet w bardzo płytkich posadzkach. Łatwa w montażu konstrukcja pozwoli nawet na ewentualną wymianę wykładziny w przyszłości bez konieczności rozkuwania posadzki.

Przy zamówieniach większej ilości odpływów oferujemy atrakcyjne rabaty!

Produkty do pielęgnacji:

Bestsellery:

Nasze marki:

1 566,95 zł
Odpływ liniowy pod wykładziny elastyczne Wiper VF Mistral 90 cm. Odwodnienie liniowe specjalnej konstrukcji przeznaczone do montażu w podłogach, które mają być pokryte wykładzinami PVC. Wykładziny winylowe nieustannie zyskują na popularności i od lat są stosowane przede wszystkim w gabinetach medycznych, kosmetycznych, szpitalach, ale także w biurach i...
1 329,00 zł
Odpływ liniowy pod wykładziny elastyczne Wiper VF Sirocco 60 cm. Odwodnienie liniowe specjalnej konstrukcji przeznaczone do montażu w podłogach, które mają być pokryte wykładzinami PVC. Wykładziny winylowe nieustannie zyskują na popularności i od lat są stosowane przede wszystkim w gabinetach medycznych, kosmetycznych, szpitalach, ale także w biurach i...
1 329,00 zł
Odpływ liniowy pod wykładziny elastyczne Wiper VF Ponente 60 cm. Odwodnienie liniowe specjalnej konstrukcji przeznaczone do montażu w podłogach, które mają być pokryte wykładzinami PVC. Wykładziny winylowe nieustannie zyskują na popularności i od lat są stosowane przede wszystkim w gabinetach medycznych, kosmetycznych, szpitalach, ale także w biurach i...
1 647,23 zł
Odpływ liniowy pod wykładziny elastyczne Wiper VF Sirocco 100 cm. Odwodnienie liniowe specjalnej konstrukcji przeznaczone do montażu w podłogach, które mają być pokryte wykładzinami PVC. Wykładziny winylowe nieustannie zyskują na popularności i od lat są stosowane przede wszystkim w gabinetach medycznych, kosmetycznych, szpitalach, ale także w biurach i...
1 807,27 zł
Odpływ liniowy pod wykładziny elastyczne Wiper VF Sirocco 120 cm. Odwodnienie liniowe specjalnej konstrukcji przeznaczone do montażu w podłogach, które mają być pokryte wykładzinami PVC. Wykładziny winylowe nieustannie zyskują na popularności i od lat są stosowane przede wszystkim w gabinetach medycznych, kosmetycznych, szpitalach, ale także w biurach i...
Dodano produkt do listy życzeń
Dodano produkt do porównania

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.